Історія бару

Перший Гидкий Койот

Відкрився у далекому 1993 році, в Нью-Йорку, під проводом відважної барменши Лілліан Лавел (Liliana Lovell), яка кинула кар’єру в брокерській компанії на Уолл-Стріт, заради танців на стійці бару і сальних жартів на адресу клієнтів, які, до того ж , приносили їй великі чайові.

За одну ніч в барі вона заробляла стільки, скільки отримувала за тиждень роботи в офісі брокерської фірми. До 1993 року Лілліан накопичила достатньо, щоб відкрити свій власний бар, який назвала «Coyote Ugly» (бар «Гидкий Койот»). Пізніше, в 1997 році журнал GQ опублікував статтю, присвячену Лавелл, «Муза салуну «Гидкий Койот», яку написала колишня офіціантка «Coyote Ugly» (бар «Гидкий Койот») Елізабет Гілберт (Elizabeth Gilbert). Ця публікація стала першою ластівкою успіху.

У 2000 році відбулася прем’єра знаменитого фільму «Бар Гидкий Койот», і натовпи шанувальників хлинули в бари «Coyote Ugly».

А вже 10 липня 2013 офіційно відкрився бар Гидкий Койот в Україні. Той самий антигламурний бар, де заправляють культові героїні, «койотки» – привабливі, пустотливі барменши з характером, які зводять з розуму гостей в атмосфері неприборканих веселощів. Таких в Києві ще не було – їх чекали, і вони прийшли!

У «Coyote Ugly» Вас чекає не тільки найпросторіша барна стійка міста, а й lounge зона, і сувенірний магазин, де можна придбати щось на згадку про відчайдушно проведену ніч.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ І ЗАМОВИТИ СТОЛИК